Spolupráce s klienty u návrhu krbů je pro nás nesmírně důležitá, a to nejen na Vysočině

9 z 10-ti majitelů domů si pro svoji stavbu krbových kamen žádá práci Ing.Zdeňka Loudáka. Jsou ochotni čekat někdy i dlouhé měsíce, než přijde na ně konečně řada. Proč? Pan Zdeněk Loudát si spolu se svým otcem  zakládají na své pedantní práci. Pouze kvalitní práce je tou pravou vizitkou.

Syn s otcem budují rodinnou firmu s přátelským přístupem ke svým klientům. To je to, co je pohání vpřed a přináší každodenní radost. Výsledky jejich práce se odráží v celé rodině a reference, které vznikají, je pak posouvají vpřed.

Jejich vizí je, že každá firma je hlavně o lidech a práci, která nese jejich jméno. Rodinná firma je tak spojuje s jejich klienty, pro které přemýšlí, co udělat jinak a lépe, jak se dále rozvíjet a v čem se navzájem podporovat.


„Věříme v důležitost neformální komunikace s klienty, ve spolupráci a ochotě pomoci. Klíčovými vlastnostmi jsou naše profesionální znalosti, zručnost, vstřícnost a nejvyšší kvalita našich služeb. Ceníme si chuť a energii inovovat, sílu naplňovat naši vizi, odlišit se od ostatních. Prostě být ve svém oboru jedničkou.“

Stavbu svého krbu na Vysočině svěřte odborníkům

Kamnář je stavitel krbů, který navrhuje a provádí na základě technické dokumentace nebo vlastních návrhů stavbu krbů včetně montáže přívodů externího vzduchu, rozvodů teplého vzduchu a připojení krbů na komín.

        Mezi jeho hlavní činnosti zejména patří:

 • Čtení stavební a technické dokumentace.
 • Zhotovení grafického návrhu individuálně stavěného krbu včetně výběru vhodného typu vytápění.
 • Zhotovení technické dokumentace individuálně stavěného krbu dle platných ČSN norem.
 • Stanovení pracovních postupů, prostředků, materiálů a metod s ohledem na konstrukci budovy, únosnost podlahy, stav komína a přívod vzduchu pro hoření.
 • Posouzení stavební připravenosti prostoru pro stavbu krbů a bezpečnostních rizik včetně požárních.
 • Stavba, přestavba, rekonstrukce a opravy netypizovaných a stavebnicových krbů dle technické dokumentace.
 • Instalace přenosných topidel.
 • Údržba a čištění krbu.
 • Volba a montáž vhodného tepelně izolačního materiálu s ohledem na požární předpisy.
 • Stavba nových sopouchů a provádění drobných stavebních úprav komínů.
 • Kontrola těsnosti topného systému a připojení topidla na komín.
 • Dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a požární prevence.

#tag #krb #krby #palivové dřevo #krbová kamna #novinky #najdi slevu #levně #krby levně #start dance #naše krby #vánoční dekorace #koš na dřevo u krbu #jarní prázdniny 2019 #chatař a chalupář #dárky pro muže #dárky pro ženy #vánoční dárky #prostřeno #kaufland leták na příští týden #billa #penny leták # tesco leták #lidl leták #billa leták #kamnář #komíny #komínové systémy #kachle #kamna #pece #komín #dům #stavba #zahrada #BeF Passive #nizkoenergetické domy #pasívní domy #krbové vložky #levné topení #palivové dřevo #dřevo #Vysočina #akce #cena #porovnání cen #pro vytápění #Krby Vysočina #krby vysocina #Vysocina #Vysočina