Rychle a spolehlivě

Jako partner největšího dodavatele krbů a krbových vložek v České republice, společnosti BEF Home, s.r.o. , Vám můžu zaručit okamžité dodání všech potřebných  komponentů přímo od výrobce. Komponenty jsou vyráběny na nejmodernějších výrobních strojích na vysoké světové úrovni, které patří mezi absolutní špičku nejen v Evropě, ale v celém světě.

Jako partner největšího výrobce krbů a krbových vložek v České republice, společnosti BEF Home, mám k dispozici nejširší sortiment všech potřebných sortimentů na trhu. Jako jediní v Česku a jedni z mála v Evropě vám můžu nabídnout vybrané krbové vložky řady BeF Passive zaručující maximální těsnost topeniště. Díky tomu splňují test vzduchotěsnosti objektu a jsou doopravdy vhodné do pasivních domů. Tato řada je na evropském trhu vysoce ceněná.

Výhodou těchto krbových vložek je proto nízká spotřeba dřeva, dokonalé spalování topiva, optimalizovaný tok spalin splňující i přísné evropské limity na emise. Před expedicí krbové vložky z výroby, tedy než dostanete svoji objednávku, jsou všechny krbové vložky zkompletovány, přísně a individuálně kontrolovány, takže máte absolutní jistotu dodání zboží vždy v perfektním stavu.Každá finální montáž krbových vložek je prováděna proškolenými a kvalifikovanými pracovníky. Součásti stavby krbu jsou samozřejmostí i kvalitní poprodejní služby.

Jako doporučené příslušenství je pro vás k dispozici neomezeně široká nabídka akumulačních nástavců, akumulačních výměníků, zazdívacích rámečků, opláštění, krbové mřížky, kouřovody, opláštění krbů, rozvody vzduchu, pozinkové plechové opláštění krbů a jiné.

Technické údaje jsou uvedeny v Technických listech, Prohlášeních o vlastnostech a v  Energetických štítcích.

Krby do moderních interiérů

V rodinné firmě Zdeňka Loudáka zvládáme skutečně takřka jakoukoli práci v oblasti tesařství a stavebnictví  jakou si dokážete vybavit. Proč byste si měli vybrat právě nás ?

  1. Dlouholeté zkušenosti. V oblasti stavebních prací se úspěšně pohybujeme vyše 15 let. Zrealizovali jsme stovky rozmanitých zakázek: od rekonstrukcí přes drobné stavební úpravy až po kompletní rekonstrukce budov. Své bohaté zkušenosti uplatníme i pro vás, na Vašem projektu.  S námi si tak můžete být jistí perfektním výsledkem, který vydrží desítky let.
  2. Vysoká odbornost.V naší společnosti čerpáme hlavně  ze svých odborných znalostí, a také z bohatých praktických skušeností, které jsme během dlouholeté praxe nasbírali.
  3. Široká nabídka. Pokud se chystáte stavět, není nic, co bychom pro Vás nedokázali zařídit. S nabídkou, která sahá od běžných zednických prací až po vysoce odborné služby v oblasti stavby  nebo obestavby krbů. Za svojí práci si stojíme a jistě uspokojíme i ty nejnáročnější žadatele.
  4. Osobní přístup. Snažíme se pro vás zajistit všechny služby k vaší maximální spokojenosti , abyjste dostali všechny služby na míru. Až s náma začnete spolupracovat,  vyslechneme si detailně Vaše požadavky, navrhneme Vám průběh spolupráce přesně podle Vašich potřeb.  Věříme, že Vám spolupráce s námi bude vyhovovat!
  5. Děláme práci, na kterou jsme pyšní.

#tag #krb #krby #palivové dřevo #krbová kamna #novinky #najdi slevu #levně #krby levně #start dance #naše krby #vánoční dekorace #koš na dřevo u krbu #jarní prázdniny 2019 #chatař a chalupář #dárky pro muže #dárky pro ženy #vánoční dárky #prostřeno #kaufland leták na příští týden #billa #penny leták # tesco leták #lidl leták #billa leták #kamnář #komíny #komínové systémy #kachle #kamna  #pece #komín #dům #stavba #zahrada #BeF Passive  #nizkoenergetické domy #pasívní domy #krbové vložky #levné topení #palivové dřevo #dřevo #Vysočina #akce #cena #porovnání cen #pro vytápění #Krby Vysočina #krby vysocina #Vysocina