Krby Vysočina

Krby Vysočina - to je značka.

Nejsou to žádné Vánoční slevy, které nabourají pracovní plán firmy pana Ing. Zdeňka Loudáka. Jeho firma má stále plno objednávek a plán práce rozdělen na roky dopředu.
Ing. Zdeněk Loudát, majitel firmy promluvil o své práci: „Jestli o mně někdo říká, že jsem profesionál, tak ano. Mám odborné vzdělání ve stavebnictví, dlouholeté praktické zkušenosti a všechno to úsilí a práce to jsou cenné zkušenosti, které mne dostali nahoru.

Krb je moderní součást vybavení téměř každé novostavby. Majitelé domů si pořizují krb nebo krbová kamna často na efekt, nakonec jsou rádi, jak jim krb vyhřeje prostory, kde tráví příjemné chvíle či už při sledování start dance v televizi, nebo kdy listují společně kaufland leták na příští týden, jak mi pak často sami říkají.

S největším českým výrobcem krbových vložek a kamen, s firmou BeF mám dobrou spolupráci. Jako jejich partner znám jejich produkty, oceňuji jejich nadčasový design, snadnou obsluhu, dlouhou životnost, minimální ztrátovost a dobrou regulovatelnost. To jsou prioritní vlastnosti jenž je předurčují do nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb a všech moderních interiérů.
Krbové vložky Bef zahrnují víc než 100 originálních designů a rozměrů, takže můžeme splnit přání i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Pro vývoz je určeno až 65 procent produkce a jsem rád, že můžeme přinést špičkové designy krbů a krbových kamen i našemu českému zákazníkovi. Bude mi potěšením poradit vám a vytvořit ve vašem domě a bytě místo, u kterého se bude scházet vaše rodina, známí a všichni ti, na kterých vám záleží. „

tel. +420 777 263 821

Zdenek.Loudat@gmail.com

* špičkové poradenství

* rychlost a odbornost

* ochota a spolehlivost

Krby Vysočina - krbové vložky a krbová kamna na stavbu krbů pro Vysočinu
5/5
Logo Krby Vysočina Stavby
5/5

Krby vysočina - to je značka !

#tag #krb #krby #palivové dřevo #krbová kamna #novinky #najdi slevu #levně #krby levně #start dance #naše krby #vánoční dekorace #koš na dřevo u krbu #jarní prázdniny 2019 #chatař a chalupář #dárky pro muže #dárky pro ženy #vánoční dárky #prostřeno #kaufland leták na příští týden #billa #penny leták # tesco leták #lidl leták #billa leták #kamnář #komíny #komínové systémy #kachle #kamna #pece #komín #dům #stavba #zahrada #BeF Passive #nizkoenergetické domy #pasívní domy #krbové vložky #levné topení #palivové dřevo #dřevo #Vysočina #akce #cena #porovnání cen #pro vytápění #Krby Vysočina #krby Vysocina