KONTAKT

  • Dolní Město 167, PSČ 582 33
  • Provozní doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00
  • 0420 777 263 821
  • Zdenek.Loudat@gmail.com

Sledujte nás také na sociálních sítích

0 +
počet klientů
0 let
působnosti na trhu
0 +
realizovaných staveb krbů

Pro vánoční atmosféru 2018

Pohodový vánoční večer si každý představuje trochu jinak. Někdo se rád dívá na start dance, někdo již plánuje jarní prázdniny na rok 2019, jiný zase řeší vánoční dárky, ale jenom ti největší pohodáři si vychutnávají teplo a praskání svého krbu.   

Největší pohodáři už vědí,  jak zvoní plápolající plamínek, jak svítí na zdech odblesky žáru a jaké vrhá   stíny  plamen hořící v jejich krbu.

Ne, nejsou to žádné novinky, krb znají chalupáři již odpradávna. Postupně se pak krb začal udomácňovat také v domech a panelových bytech.

V krbu se topí hlavně dřevem a palivovým dřevem, proto je koš na dřevo a štípačka na dřevo zase opět hledaným sortimentem. Často jde o dekorativní výrobky a tak můžeme najít koš na dřevo u krbu postaven stále jako doplněk a nejen jako vánoční dekorace interiéru.

#tag #krb #krby #palivové dřevo #krbová kamna #novinky #najdi slevu #levně #krby levně #start dance #naše krby #vánoční dekorace #koš na dřevo u krbu #jarní prázdniny 2019 #chatař a chalupář #dárky pro muže #dárky pro ženy #vánoční dárky #prostřeno #kaufland leták na příští týden #billa #penny leták # tesco leták #lidl leták #billa leták #kamnář #komíny #komínové systémy #kachle #kamna  #pece #komín #dům #stavba #zahrada #BeF Passive  #nizkoenergetické domy #pasívní domy #krbové vložky #levné topení #palivové dřevo #dřevo #Vysočina #akce #cena #porovnání cen #pro vytápění #Krby Vysočina #vysocina #krby vysocina